این دوره در قالب یک دوره یکساله حضوری با تدریس آقای مازیار ایرانمهر و تعدادی از اساتید برتر شیراز در حوزه روانشناسی و سبک زندگی سالم برگزار می شود.

هدف از برگزاری این دوره از یک سو شناسایی و رفع موانع روانی، شناسایی و تغییر باورهای غلط، بهبود حال درونی با کمک تکنیک های علمی و از سوی دیگر کار روی سلامت جسمی، ایجاد عاداتی قوی و محکم برای داشتن زندگی سالم و موفق است.

این دوره مناسب چه کسانیست؟

تمامی افرادی که علاقمند به بهبود و پیشرفت زندگی خود هستند اعم از صاحبین کسب و کار، معلمان، تاثیرگذاران مهم اجتماعی نظیر مادران و زنان خانه دار، دانشجویان، دختران و پسران مجرد و در شرف ازدواج، افرادی که در زندگی خود تجربه شکست های شغلی و خانوادگی و اجتماعی دارند، تمامی کسانی که علاقمندند زندگی با معنایی تجربه کنند و از زندگیشان رضایت داشته باشند و کسانی که دوست دارند مسیر شغلی و زندگی خود را کشف کنند می توانند در این دوره شرکت کنند.

این دوره شامل چه مباحث و سرفصل هاییست؟

این دوره به طور کلی شامل موارد زیر می شود:

  • 146 ساعت کلاس حضوری،
  • 144 ساعت برنامه مجزای تمرین ورزشی و تغذیه ای( به صورت ترکیب حضوری و انلاین)
  • 20 ساعت کوچینگ فردی برای افراد و گروهی برای کسب و کارها که توسط متخصصان انجام می شود
  • برنامه های مجزای پخش فیلمهای مرتبط با مباحث دوره
  • و در نهایت 6 تور تفریحی و آموزشی در طول سال

کوله پشتی های خود را ببندید و آماده یک سفر به یادماندنی شوید.

سرفصلهای دوره در قالب 8 ترم طراحی شده که به صورت زیر برگزار می شود.

ردیفسرفصل‌هازمانتوضیحات
1سفر قهرمانی32 ساعتهمراه با پخش فیلم‌های مرتبط به منظور عمیق‌سازی مفاهیم
2بازیهای روانی بر اساس نظریه TA و شخصیت شناسی انیاگرام32 ساعتهمراه با پخش فیلم‌های مرتبط به منظور عمیق سازی مفاهیم
3ترم سیال هوش فیزیکی144 ساعتهمراه با تورهای تفریحی اموزشی ( 6 بار در سال) این ترم به موازات سایر ترم ها، در روزهای فرد ساعت 7-8 صبح  به مدت یک سال و به صورت آنلاین برگزار می شود.
4هوش هیجانی50 ساعتافزایش هوش هیجانی براساس مفاهیم و تکنیک‌های NLP
5روانشناسی در مدیریت کسب و کار و روانشناسی پول8 ساعت
شناسایی موانع کسب و کار هر فرد و استفاده از حداکثر نقاط قوت خود/ مباحث این دوره نیز براساس رویکرد ACT و NLP می باشد. 
6استراتژی مدیریت خانواده و ارتباط با فرزند 16 ساعت  شناخت بازیهای روانی در ارتباطات و تمرین برای برقراری ارتباط مؤثر
7هوش معنوی  (استراتژی ارتقا رابطه آگاهانه با خداوند و دنیای معنوی)8 ساعت  تآثیر دنیای معنوی بر کیفیت زندگی و شادی درونی
درک معنای مسائل دشوار زندگی و تجربه های ناخوشایند
8ترم هشتم_ کوچینگ فردی  20 ساعتاین ترم به صورت 20 جلسه یک ساعته(10 ساعت کوچینگ فردی و 10 ساعت ساعت کوچینگ گروهی)برگزار می شود. لازم به ذکر است جلسات کوچینگ بهتر است بعد از پایان ترم هفتم انجام شود ولی در صورت نیاز اضطراری، مخاطبان می توانند تعدادی از جلسات خود را در طی دوره داشته باشند.

پس از پایان این دوره چه دستاوردی خواهم داشت؟

با توجه به جامعیت دوره و تجربه ای که استاد اصلی این دوره در طول سالیان زندگی خود کسب کرده است، میتوان گفت در صورتیکه شما روی تکنیک ها و تمرینهای عملی و تئوری که در طول دوره ارائه می شود به اندازه کافی توجه و تمرکز کنید و حقیقتا برای این دوره به عنوان یک دوران طلایی در زندگی خود زمان بگذارید، در پایان دوره تبدیل به فردی خواهید شد که عادات زندگی بسیار سالمی را در خود ایجاد کرده، از لحاظ سلامتی بسیار پیشرفت کرده و یا تا حد زیادی بهبودی حاصل کرده اید. از لحاظ خانوادگی و ارتباطی به روابط بسیار بهتر با فرزندان و در کسب و کار نیز توانسته اید قدمهای مثبت بزرگی برداشته و از لحاظ درونی نیز به رضایت و احساس خوب و قابل قبولی رسیده باشید. به طور خلاصه می توان گفت که دستاورد این دوره، یک «حال خوب» در تمام ابعاد است.

قابل ذکر است که ما دراین دوره راه حل جادویی ارائه نمی کنیم، معجزه ای هم بدون تلاش در زندگی شما اتفاق نمی افتد، تمامی این اتفاقات تنها در نتیجه تلاش خود شما و راهبری و حمایت ما اتفاق می افتد.

زمان برگزاری این دوره چگونه خواهد بود؟

جلسات از نیمه دوم خردادماه 1401 به صورت هفتگی در قالب یک کارگاه چهار ساعته، در یک بعد از ظهر از هفته از ساعت 16 الی 20 برگزار خواهد شد. علاوه بر این در روزهای فرد هفته، جلسات صبحگاهی هوش فیزیکی و تمرینات یوگا از ساعت 6 الی 7 صبح به صورت آنلاین و در بعضی جلسات با هماهنگی قبلی به صورت حضوری در فضاهای سبز شهری برگزار خواهد شد.

قابل ذکر است که تورهای تفریحی-آموزشی نیز 6 بار در سال در روزهای تعطیل برنامه ریزی می شود. علاوه بر این جلسات تماشا و تحلیل فیلم نیز با هماهنگی قبلی و با هدف عمیق سازی مفاهیم کلاسها در طول دوره در روزهای مشخص برگزار خواهد شد.

هزینه دوره به چه صورت است؟

هزینه این دوره به صورت نقد معادل 9,380,000 تومان خواهد بود و در صورتیکه تمایل داشته باشید به صورت اقساط پرداخت نمایید، 11,000,000دریافت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.